Informacija

Kalorijos riebaluose

Kalorijos riebaluose


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Jei yra daugiau nei vienas patiekalo matavimas, spustelėkite porciją, kad pasirinktumėte kitas porcijas.

Riebalų kalorijos ir maistingosios medžiagos

Tarnavimas
Spustelėkite norėdami pamatyti kitus vienetus
KalorijosAngliavandeniai
(g)
Baltymas
(g)
Bendras riebalų kiekis
(g)
Šešt. Riebalai
(g)
Riebalai, jautienos taukai184900205102.1
Riebalai, vištiena184500204.661.1
Riebalai, antis1150012.84.2
Riebalai, žąsys184500204.656.8
Riebalai, avienos taukai18490020597
Riebalai, kalakutiena184500204.660.3

Aš tik norėjau pasakyti, kokia puiki ši svetainė. Makro maistinių medžiagų ir dienos kalorijų poreikio skaičiuotuvai, kuriuos aš naudoju visą laiką. Ačiū!

-


Žiūrėti video įrašą: FLATTER STOMACH in 14 Days burn belly fat. 10 minute Home Workout (Liepa 2022).


Komentarai:

  1. Achelous

    Žinau ką daryti, rašyk į asmeninį

  2. Boothe

    Paaiškinkite, kodėl taip yra išskirtinai? Abejoju, kodėl nepaaiškinus šios apžvalgos.

  3. Arlice

    I would like to talk to you, I have something to say on this issue.

  4. Marylu

    Jūs ne ekspertas?

  5. Keshura

    In fundamentally incorrect information

  6. Osrid

    O kur tau logika?



Parašykite pranešimą