Informacija

Kalorijos krekeriuose

Kalorijos krekeriuose



We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kalorijos krekeriuose

Jei yra daugiau nei vienas patiekalo matavimas, spustelėkite porciją, kad pasirinktumėte kitas porcijas.

Krekerių kalorijos ir maistingosios medžiagos

Tarnavimas
Spustelėkite norėdami pamatyti kitus vienetus
KalorijosAngliavandeniai
(g)
Baltymas
(g)
Bendras riebalų kiekis
(g)
Šešt. Riebalai
(g)
Krekeriai, sūris, mažai natrio31236.16.315.76
Krekeriai, sūris, įprastas31236.16.315.75.8
Krekeriai, sūris, sumuštinis su sūrio įdaru19122.93.59.50
Krekeriai, sūris, sumuštinis su žemės riešutų sviesto įdaru19322.14.89.81.7
Krekeriai, traškučiai, rugiai20145.24.30.70.1
Krekeriai, matzo, kiaušinis11122.33.50.60.2
Krekeriai, matzo, kiaušinis ir svogūnas11121.92.81.10.3
Krekeriai, matzo, paprasti11223.72.80.40.1
Krekeriai, matzo, viso grūdo10022.43.70.40.1
Krekeriai, melba skrudinta duona, paprastas117233.610.1
Krekeriai, melba skrudinta duona, paprastas, be druskos27353.68.52.20.3
Krekeriai, melba skrudinta duona, rugiai (įskaitant pumpernickel)55111.60.50.1
Krekeriai, melba skrudinta duona, kviečiai5310.81.80.30
Krekeriai, pienas507.70.81.70.3
Krekeriai, džiūvėsėliai417.21.40.70.1
Krekeriai, ruginiai, sumuštiniai su sūrio įdaru688.61.33.20.8
Krekeriai, rugiai, vafliai, paprastas204495.90.50.1
Krekeriai, rugiai, vafliai, pagardinti5410.51.31.30.2
Krekeriai, druskos (įskaitant austrę, soda, sriubą)30049.66.57.91.2
Krekeriai, sūrūs be riebalų, mažai natrio5912.31.60.20
Krekeriai, druskos druskos, mažai druskos (įskaitant austrę, soda, sriubą)19532.24.15.31.3
Krekeriai, druskos druskos, nesūdyti viršūnės (įskaitant austrę, soda, sriubą)132.10.30.40.1
Krekeriai, standartiniai užkandžiai, įprasti31137.84.615.72.3
Krekeriai, standartinio užkandžio tipo, įprasti, mažai druskos31137.84.615.72.3
Krekeriai, standartinio užkandžio tipo, sumuštinis, su sūrio įdaru688.71.330.9
Krekeriai, standartinio užkandžio tipo, sumuštinis, su žemės riešutų sviesto įdaru708.31.63.50.7
Krekeriai, kviečiai, mažai druskos141.90.30.60.2
Krekeriai, kviečiai, įprasti39353.97.117.14.3
Krekeriai, kviečiai, sumuštinis, su sūrio įdaru708.31.43.50.6
Krekeriai, kviečiai, sumuštinis, su žemės riešutų sviesto įdaru707.61.93.80.7
Krekeriai, viso grūdo41664.58.316.23.2
Krekeriai, viso grūdo, mažai druskos41664.58.316.23.2


Žiūrėti video įrašą: Mano pusryčiai. Kalorijos. Sporto mityba. Mityba raumenų masei. (Rugpjūtis 2022).